Het VTI is klaar voor de zeepkistenrace

Op zondag 28 april vindt in onze wijk een zeepkistenrace plaats tijdens het groot buurtfeest naar aanleiding van 50 jaar Altenawijk.  Enkele leerlingen van het VTI bouwden voor de gelegenheid een prachtige zeepkist. Met dit pareltje  tonen ze hun vakmanschap.

zeepkist vti

Ben jij ook benieuwd welke voertuigen nog aan de start zullen komen? Naar verluidt zal er deze week nog duchtig geknutseld worden in sommige garages in onze wijk. Het voorbije weekend werd het parcours al stiekem verkend door enkele deelnemers die ook hun bolide even wilden testen.

Je kan nog veel meer lezen over ons buurtfeest en over de wedstrijd van Ford die hieraan verbonden is op altenawijk.be/buurtfeest.

Tot zondag 28 april, van 14 u. – 17 u.!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s